Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: None
ku: هیچ

en: Key
ku: کلیل
