Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Remove
ms: Buang

en: None
ms: Tiada

en: Key
ms: Kunci
