Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: None
pl: Brak

en: Error handling
pl: Obsługa błędów

en: Key
pl: Klucz
