Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: None
ps: هېڅ يو

en: Key
ps: کيلی
