Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: None
sv: Ingen

en: Add another
sv: Lägg till fler

en: Error handling
sv: Felhantering

en: Key
sv: Nyckel
