Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: none
ca: cap

en: Key
ca: Clau

en: Missing
ca: Perdut
