Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: none
cs: žádné

en: Add another
cs: Přidat další

en: Key
cs: Klíč

en: Missing
cs: Chybějící
