Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: none
el: κανένα

en: Key
el: Κλειδί

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα
