Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: none
fi: ei yhtään

en: Key
fi: Avain

en: Missing
fi: Puuttuu
