Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: none
gl: ningún

en: Error handling
gl: Erro de xestión

en: Key
gl: Clave

en: Missing
gl: Perdido
