Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: none
he: ללא

en: Key
he: מפתח

en: Missing
he: חסר
