Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Value
it: Valore

en: Type
it: Tipo

en: Remove
it: Elimina

en: none
it: nessuno

en: Key
it: Chiave

en: Missing
it: Mancante
