Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Remove
ja: 削除

en: none
ja: なし

en: Key
ja: キー

en: Missing
ja: 喪失
