Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: none
sq: asnjë

en: Error handling
sq: Trajtimi i gabimeve
