Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: none
th: ไม่มี

en: Key
th: คีย์
