Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Remove
uk: Вилучити

en: none
uk: немає

en: Add another
uk: Додати ще

en: Error handling
uk: Управління помилками

en: Key
uk: Ключ

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Basic Auth
uk: Basic-автентифікація
