Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: none
vi: không có

en: Key
vi: Khóa

en: Missing
vi: Bị mất
