Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: none
af: geen

en: Error handling
af: Fouthantering
