Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: none
ar: لا شيء

en: Key
ar: المفتاح

en: Missing
ar: مفقود
