Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: none
be: няма

en: Error handling
be: Апрацоўка памылак

en: Key
be: Ключ
