Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: none
bg: не

en: Key
bg: Ключ
