Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: none
bo: མེད

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།
