Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: none
cy: dim

en: Key
cy: Allwedd
