Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Remove
da: Fjern

en: none
da: ingen

en: Key
da: Nøgle

en: Missing
da: Mangler
