Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Value
de: Wert

en: Type
de: Typ

en: Remove
de: Entfernen

en: none
de: keine

en: Add another
de: Weiteren Beitrag erstellen

en: Error handling
de: Fehlerbehandlung

en: Key
de: Schlüssel

en: Missing
de: Fehlt

en: Process Variable
de: Prozessvariable

en: Basic Auth
de: Basic Authentifizierung

en: Authentication Type
de: Authentifizierungstyp
