Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Value
es: Valor

en: Type
es: Tipo

en: Remove
es: Eliminar

en: none
es: ninguno

en: Add another
es: Añadir otro

en: Error handling
es: Gestión de errores

en: Key
es: Clave

en: Missing
es: No encontrado
