Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: none
et: puudub

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Key
et: Võti

en: Missing
et: Puudub
