Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: none
eu: bat ere ez

en: Key
eu: Giltza
