Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Remove
fr: Retirer

en: none
fr: aucun(e)

en: Add another
fr: En ajouter un(e) autre

en: Error handling
fr: Gestion des erreurs

en: Key
fr: Clef

en: Missing
fr: Manquant

en: Basic Auth
fr: Authentification basique
