Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Remove
hi: हटाएँ

en: none
hi: कोई नहीं

en: Missing
hi: लापता
