Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: none
hu: nincs

en: Add another
hu: Másik hozzáadása

en: Error handling
hu: Hibakezelés

en: Key
hu: Kulcs

en: Missing
hu: Hiányzik
