Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: Remove
id: Hapus

en: none
id: tidak ada

en: Add another
id: Tambah lainnya

en: Key
id: Kunci

en: Missing
id: Hilang
