Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: none
jv: ora ana

en: Key
jv: Kunci
