Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ
