Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: none
lt: joks

en: Key
lt: Raktas
