Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: none
lv: neviens

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Key
lv: Atslēga
