Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Value
no: Verdi

en: Remove
no: Fjern

en: none
no: ingen

en: Add another
no: Legg til én til

en: Key
no: Nøkkel

en: Missing
no: Mangler

en: Basic Auth
no: Grunnleggende autentisering
