Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: none
nl: geen

en: Add another
nl: Nog een toevoegen

en: Key
nl: Sleutel

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Basic Auth
nl: Basisverificatie
