Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: none
oc: pas cap

en: Key
oc: Clau

en: Missing
oc: Mancant
