Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: none
ro: nimic

en: Key
ro: Cheie

en: Missing
ro: Lipsește
