Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: none
ru: нет

en: Add another
ru: Добавить еще

en: Error handling
ru: Обработка ошибок

en: Key
ru: Ключ

en: Missing
ru: Отсутствует
