Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: none
sk: žiadne

en: Key
sk: Kľúč

en: Missing
sk: Chýbajúci
