Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: none
ta: இல்லை

en: Key
ta: சாவி

en: Missing
ta: காணாமல்
