Maestro Activepieces Integration (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Remove
tr: Kaldır

en: none
tr: hiçbiri

en: Add another
tr: Başka ekle

en: Key
tr: Anahtar

en: Missing
tr: Kayıp
