Magazine Lite (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Submitted by
sv: Inskickat av

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: mobile
sv: mobil

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: wide
sv: bred

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Region settings
sv: Inställningar för region

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
sv: Ett flexibelt, färgbart tema med många regioner och en responsiv layout avsedd för mobiler.
