Magazine Lite (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება
