Magazine Lite (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Footer menu
bs: Footer meni
