Magic Code (1.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Subject
af: Onderwerp

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Code
af: Kode

en: Operation
af: Operasie
