Magic Code (1.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Subject
eo: Temo

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Code
eo: Kodo

en: Operation
eo: Operacio

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
