Magic Code (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Code
hu: Kód

en: Operation
hu: Művelet

en: Expire
hu: Lejár

en: Changed
hu: Módosítva

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Client
hu: Ügyfél

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: email@example.com
hu: email@pelda.hu

en: User limit
hu: Felhasználói korlát

en: IP limit
hu: IP korlát

en: IP window
hu: IP ablak

en: User window
hu: Felhasználói ablak

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
